Nick Kyrgios trpí rozpadom v rukách Andy Murrayovej

Dlho pred koncom jeho protivník Nick Kyrgios vyzeral zbitý a zbitý, neschopný vyrovnať sa s fyzickým a psychickým stláčaním vyvíjaným z druhej strany siete.Ďalší austrálsky legendárny kapitán kriketu, Steve Waugh, mal správnu frázu za to, čo v Centre Court bol svedkom: duševná dezintegrácia.Andy Murray porazí Nicka Kyrgia, aby založil štvrťfinále Jo-Wilfrieda Tsonga čítať viac

As oni sa objali po sieti, Murray mu povedal jedno slovo: “Prepáč,” Kyrgios odpovedal: “To je v poriadku, teraz choď a vyhrajte turnaj.”

Ale bitky pokračovali v pokraji počas post-zápas tlačovej konferencie ako Kyrgios dal coruscating verdikt na jeho displeji. “Bol to dobrý prvý set, zvyšok zápasu bol dosť patetický,” povedal. “Bol som naozaj príjemný tam v prvom setu a veril som, že by som Unibet bonus na kurzové stávky mohol vyhrávať zápas, ale potom, čo som stratil prvý set, cítil som, ako by som mal horu na lezenie.” Samo-analýza sa rýchlo stala ešte omnoho viac. “Som naozaj mäkký.Keď je to ťažké, som trochu mäkká. “Potom sa ho opýtal, či skutočne používa všetko v čreve a srdci, aby sa stal najlepším, čím by mohol byť. “Nie. Nemám naozaj rád šport, ale neviem čo ešte robiť. Prebudil som sa dnes ráno a hral som počítačové hry. Je to najväčšia príprava? Neviem. ”

Existovali aj ďalšie verejné náznaky, že Kyrgiosova myseľ by nemohla byť v práci, keď sa obrátil a sledoval svojho kapitána Davisa Cupu Lleytona Hewitta. predtým, než mal hrať na Centre Court. Spočiatku, ale on odpovedal Murray, rana pre strašnú ranu.

V 2-3 a 30-30 v prvej sade, Kyrgios je služba čeliť jeho prvý test. Odpovedal s širokým esom, po ktorom nasledovalo hromové doručenie a predbežná situácia.Potom na 3-4, Austrálčan ocitol v viac obťažovať na 0-30. Zdá sa však, že nárast adrenalínu zbraňoval jeho službu ďalej – rozbil motýľa 138 mph okolo Murrayho a ďalší ďalšiu z nich, aby sa držal znova. Potom mu dal Murphyho slúžiť – iba na zlomyseľnosť slabá sekcia slúži 30-30 do siete. “Slabá! Slabé! Slabý! “Zvolal. Ale to bol len začiatok. S prvou súpravou v rovnováhe 5-5 sa Kyrgios pokúsil zmiešať veci tým, že sa chytil a nabíjal Murray. Murray odpovedal zlým útokom, ktorý nútil obrannú volejbal – a potom rozbiť sledovanie svojho súpera. Kyrgios sa usmial a uviazol svoj jazyk. Reakcia Ivana Lendla, Murrayho kamenistého trénera, bola oveľa lepšia. Aplaudoval. Chcel krv, nie smeje.Facebook Twitter Pinterest Nick Kyrgios počas porážky Andy Murrayovej. Fotografia: Shaun Botterill / Getty Images

Možno, že tento výstrel poslal Kyrgiosu správu, pretože v ďalšej hre Austrálska hralo zle, roztrhávajúcu sa vyváženú volejku do siete, aby stratila svoju službu a set. Dostal ho do záchytky funkku, ktorý sa nemohol otriasť. Ale keď druhá sada pokročila, nebolo to len myseľ Kyrgia, ktoré bolo v turbulencii: jeho údery tiež prešiel jedným z ich pravidelných porúch , Boli dlhé a krátke, široké a do siete, najmä v dôležitejších bodoch. Gunslinger sa stal plameňom. Po ďalšej chybe forehand začiatkom druhej série – už siedmej – začal sarkasticky hovoriť “Wow!Wow! “A následne to nasledovalo poslaním ďalšieho groundstroke divokého a širokého. John McEnroe lyshes Nick Kyrgios, keď Tomic fúka obrovskú šancu Wimbledonu Prečítajte si viac

Tesne pred koncom Kyrgios sa neobťažoval sedieť vo svojej židli pri prechode, ale zostal von, jahňacie k porážke. Murray rýchlo ukončil svoje utrpenie a napomohol esu, aby sa dostal do 20. štvrťfinále posledných 21 zápasov, ktoré vtrhol.

Kyrgios zatiaľ zanechal viac otázok o tom, či úsilie zobrazený proti Murray bol ohromujúci jeho obrovský talent. Po tom, čo ho Murray zlomil v poslednej sade, zdalo sa, že drží modlitby v rukách. To samo osebe ho však jasne nešetrí.

zdroj: http://sk-bonus.com/bet365