Chelsea porazil Manchester City vyhrať Bet365 mládežníckeho pohára a udržať priľnavosť na trofej

Chelsea je podobný grip na FA Youth Cup je udržiavaný. Strana Joea Edwardsa prekonala Manchester City, aby získala trofej už tretí rok za sebou a po piatykrát v siedmich ročných obdobiach. Súťaž nepoznala predĺženú dominanciu dosť podobne, pretože Manchester United Busby Babes zametol všetky pred nimi v 50. rokoch. Vzhľadom na to, že londýnsky klub si minulý týždeň zachoval aj Ligu mládeže Uefa, sú to skľúčené dni na juniorskej úrovni. Toto bolo Bet 365 divoko spochybnené, prebehlo medzi záblesky bleskov a búrlivými hromovými tlieskami. živí v týchto kluboch.Chelsea a City predstavovali minulý mesiac celú štvrtinu všetkých Anglicka mladších ako 16 rokov až do -21 rokov a aj keď sa cesty do vyšších futbalových zápasov môžu zdať obmedzené – Chelsea minulý týždeň stratil Domingosa Qina na West Ham, – pohľad na zostavy v poslednej sezóne finále medzi stranami ponúka dôkaz, že pokrok je možný.FA Youth Cup finále prvej etapy: Manchester City kolík späť Chelsea Prečítajte si viac

Chelsea je Dominic Solanke, Charly Musonda a Izzy Brown odvtedy Bet365 postupovali do prvých tímov v zahraničí a Jake Clarke-Salter hral v Premier League. Dokonca ešte pôsobivejšie, Kelechi Iheanacho je teraz Sergio Agüero na back-up na Etihad. V tom spočíva nádej, pričom personál na oboch stranách ponúka záblesky svojej mladšej kvality.

Bolo to domáca strana, ktorá sa hrala.Clarke-Salter, ktorý sa spolu s Jayom Dasilvom pripojil k sérii Bobbymu Charltonovi, Duncanovi Edwardsovi, Wilfovi McGuinessovi, Tonymu Hawksworthovi a Eddiemu Colmanovi, ktorí vyhrali túto trofej trikrát a Fikayo Tomori ukladajú polovicu stredov, playmaker Mason Mount všetko neobmedzenú energiu, s týmto tímom sa s Bet365 tempo a silou. Dasilva je pokrytie výzvou poprel Isaac Buckley-Ricketts vtokom.

Trvalo sa kolektívnej chyby úsudku, aby sa návštevníci od seba. Mukhtar Ali bol optimistický, ale Marcus Wood skĺzol, Tosin Adarabioyo zaváhal a Daniel Grimshaw nesprávne posúdil let lopty. Bol mimo jeho územia, keď Dujon Sterling prepukol, ukradol majetok a previedol.Grimshaw jedinou útechou bolo, že už v októbri 2013, Joe Hart utrpela podobný nával krvi v tej rovnakým účelom.

Lukas Nmecha mal cieľ zamietnutý pre ofsajd, ale Chelsea bola Bet365 vždy hrozivejšie. Tammy Abraham sa riadne uložil na kravatu, vyskočil nad Adarabioyo a usmerňoval svoj 26. gól z ďalšej produktívnej sezóny. Tomoriho havarijná hlavička z krížového horu mala John Terry a Cesc Fàbregas na nohách v stojane a len podčiarkla nadradenosť hostí. Brahim Diaz si zaslúžil svoju neskorú odpoveď, ale to bola jediná útecha mesta.

zdroj: http://bonusz-online.com/bet365-recenzie/