Bet365, Unibet – stávkové kancelárie

bet 365O polnoci nemôže byť olympijský štadión štvrť plný. Ale v nasledujúcich rokoch, ako sa tento príbeh rozrastá v rozprávaní, zistíme, že dav musí byť oveľa väčší, než sa zdalo, pretože toľko Brazílčanov hovorí, že sú tam. Bola iba jedna súťaž. Finále trate prešli a za Bet365 hodinu sa nikto nemal pozerať, ale mužská pólovitá klenba, ktorá začala ako nízka komédia a skončila o tri hodiny neskôr vo vysokej dráme. Na záver Thiago Braz da Silva, 22-ročná Paulista, získala prvú ženskú zlatú medailu v atletike nielen na týchto Unibet olympijských hrách, ale aj na všetkých olympijských hrách od roku 1984. Oslavy niekoľko tisíc, ktorí zostali, boli tak hlasno ako všetci, čo budú tento týždeň v okolí Río.Stále ešte sklamali jeho meno na stánkoch dlho potom, čo bol preč. Skvelý potápanie s Haunae Millerom odmieta Allysona Felixa v dramatickej finále 400 miliónov zlatých Prečítajte si viac Da Silva musel vyhrať 6,03 m, o 10 cm viac ako jeho Bet365 osobné najlepšie a o 6 centimetrov viac ako olympijský rekord v Londýne 2012 jediným iným mužom, ktorý je v tom čase v súťaži, francúzsky Renaud Lavillenie. Vzduch je vzácny, kde žije Lavillenie, šesť metrov a viac nad zemou a krajinu míľu pred jeho konkurentmi. Nikto nikdy Unibet klesol vyššie ako v roku 2014, keď vyčistil 6,16 m.

Tu sa pokúsil stať druhým mužom v histórii, keď získal dva olympijské tituly po “klenutom vikári” Bobovi Richardsovi v rokoch 1952 a 56. Zdá sa, že by to mal urobiť aj on.Po svojom treťom trezore, vo výške 5,93 metrov, každý z piatich mužov, ktorí odišli na ihrisku, potreboval vyrovnať Bet365 sa alebo porazil svoje osobné schopnosti, aby zostal s ním. Da Silva bola jediná, čo Unibet robila na druhý pokus. Keď prišiel, Lavillenie prehltla a vydala sa znova. Lišta sa pohybovala až na 5,98 m, výška Lavillenie sa mnohonásobne vyčistila, ale ďaleko za nič, čo sa Da Silva nikdy nedosiahla. Čo urobilo to, čo sa stalo ďalej, tým mimoriadnejším.

Da Silva zdvihla stávky na Lavillenie tak, že si zvolila, aby si sadla a urobila výstrel, namiesto toho na 6,03 m. Práve vtedy ste pocítili, že kanály sa zmenili po celej krajine.Zrazu sa táto súťaž v pólovom klenutí objavovala v domácnostiach a baroch v celej Brazílii a venovala pozornosť každému, kto mohol vidieť televíziu alebo počúvať rádio. Da Silva to urobil pri svojom druhom pokuse, to najlepšie klenba svojho mladého života. Lavillenie už zlyhal v prvých Unibet dvoch. Takže mal jednu strelu vľavo. Keď tam stál na konci dráhy, dav začal baviť. Ich divoké vzrušenie ich priviedlo k nej. Až do tohto okamihu všetci povzbudzovali. Facebook Twitter Pinterest Rudisha, Miller a Da Silva všetci vyhrávajú na olympijských hrách v Riu Ale Lavillenie je športovec a dokonca tlieskal svojich vlastných rivalov trochu skôr v noci. Odmietol sa pohnúť a spustil palcom, aby ukázal svoj nesúhlas.Rozhnevali sa a vyrazil vo svojom šprinte, spustil stĺp, odtiahol a vyšiel do vzduchu, vysoký 19 stôp a stúpal. Ale on si vyčistil bar s kolenom a začal si vzdychať, keď začal svoju cestu späť do rohože. Súťaž prebehla tak neskoro, pretože v Riu bol zlý vietor, ktorý nikomu fúkal akékoľvek dobro. Námorníci bojovali v zálive Guanabara 40 záchvatov a v centre Aquatics sa potápači na odrazových mostoch odvrátili od svojich dosiek. Na olympijskom štadióne bola meraná silou sedem stupňov beaufortovej mierky, alebo “mierna vĺn”, tak tvrdá, že keď ste sa museli nakloniť dopredu, aby ste sa do nej dostali.

Nie sú teda ideálne podmienky pre už nebezpečnú činnosť pavúkov.V čase, keď sa finále začalo o 8.35pm, vietor trochu klesol, ale prišla prívalová dažďová búrka. Dvaja muži sa pokúšali skrátiť výšku otvárania 5,50 m. Ani to nebolo. Tretia, tvrdohlavý argentínsky menoval nemecký Chiaraviglio, odhodil tyč skôr, než dostal na konci dráhy.

V tomto bode, usporiadatelia múdro rozhodol zavolať celú vec off pre predvídateľné a vaultiri sa zlomili na obal pripravenej miestnosti. Olympijský štadión má peknú strechu, ktorá je dômyselne navrhnutá tak, aby neposkytovala žiadne krytie z dôvodu počasia, takže niekoľko tisíc, ktorí sa obrátili na sledovanie, boli nasiaknuté.

Po hodine sa pavilónová klenba opäť začala znova po tom, ako na trati pracovalo veľa mopov.Nanešťastie nikto nepomyslel, že by sa vysušil rohož, takže prvý muž hore, čínsky Changrui Xue, pristál s obrovským splash v obrovskej kaluži na druhej strane baru. Sudcovia mu udelili 6.5. Pre potápačstvo.

Lavillenie sa medzitým usadil na tribunu a mal priateľský rozhovor so svojim trénerom. Mohol si dovoliť odložiť svoj čas, pretože znovu začal pršať a v tejto chvíli bola najhorúcejšia súťaž medzi Chiaravigliom a rozmanitými mužmi v bleskom o podmienkach.

Lavillenie sa zdalo viac absorbované 800m mužom finále a prešiel k okraju trate, aby sa pokušil a tlieskal sa s Davidom Rudishom, keď sa hnal do domácej roviny. Lavillenie sa nezaujímalo o vlastnú súťaž, kým bar nedosiahol 5,75 m.Na poslednom Majstrovstvách Európy sa táto taktika trochu odvrátila, keď Lavillenie prešla prvými štyrmi výškami, prišla na 5,75 metra a riadne zlyhala všetky tri pokusy. Tu však plan sa zdalo, že to bude fungovať skôr lepšie. V čase, keď Lavillenie vstúpil do Shawnacy Barber, muž, ktorý ho minulý rok porazil na majstrovstvách sveta, bol už na 5,65 m. A keď Lavillenie prechádzala výškami, 5,75 m, 5,85 m, 5,93 m, ostatné padli.

Všetko okrem toho, že sa dieťa zo Sao Paola zúčastnilo v prvých olympijských hrách, ktoré nikdy nedosiahli stretnutie Diamond League, oveľa menej medailu na majstrovstvách sveta. Alebo nový brazílsky národný hrdina, ako je teraz.