1xbet lažybų bonusai

1xbet-Customer-Service

Kaip veikia 1xbet, nuo registracijos iki kliento palaikymo premijos

Registracija. Paspaudę “1xbet” registracijos nuorodą ir mygtuką “Bet Now”, įvedami asmens duomenys su 6 dalių formatu. Pirmoji skirta faktinių duomenų, pagal Vartotojo vardas – slaptažodį, trečioji pakrovimo dokumentai ir ketvirtas, svarbiausia, kad 1xbet premiją pasirinkimas. Įvedę savo asmeninę informaciją galite pradėti tiesiogiai įkelti dvipusis dokumento kopiją, arba galite atidėti šią praktiką, turi būti baigtas bet kuriuo atveju per 30 dienų. Alternatyvūs būdai siunčiant dokumentą yra paštas (contratti@1xbet.com, raštu pavadinimas 1XBET ir pridedant sąskaitos numeris), faksas (0187-5792) ir galiausiai pašto Paštas (1xbet -. Pašto Dėžutės ne 223 – 14100 Asti (AT)). Įkėlimo parinktis visuomet yra pasiekiama, spustelėję asmeninę lažybų bonusai sutarties sritį ir tada Siųsti asmens tapatybės dokumento kopiją.

Mokėjimo būdai. “1xbet” priima kaip mokėjimo būdus:

– kreditinės kortelės (Visa, Visa Electron, Mastercard, Postepay, 1xbetrd, PayPal kortelė)
– debetinės kortelės (Maestro)
– elektroniniai eksportuotojai (“PayPal”, “Skrill”, “Neteller”)
-scratch kortelė (1xbetrd.it užpildymas, “OnShop”, “Paysafecard” papildymai)
– banko pavedimu

1xbet klientų aptarnavimas. “1xbet” klientų aptarnavimo tarnyba, kuri kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki sekmadienio nuo 9 iki vidurnakčio gali būti susisiekta trimis būdais: pokalbiais, telefonu ir elektroniniu paštu. Dėl fiksuoto telefono ryšio kontakto 1xbet skambinti 800 900 009, o mobiliojo telefono numerį, už tam tikrą mokestį, yra 6:29:29. “Livechat” yra prieinamas visiems klientams tuo pačiu metu, visada pasiekiamas paspaudžiant telefono piktogramą dešinėje ir pasirinkus pokalbį.

1xbet srautas. Platus čempionatų pasirinkimas TV laidose. Trys Italijos padaliniai yra pagrindiniai veikėjai, su “Serie A”, “B” ir “C” siūloma “1xbet” loterijoje. Space La Liga, į “Ligue 1” ir Vokietijos, Bundesliga ir zweite Bundes, taip pat cestistiche NBA ir Čempionų lygos krepšinio emocijas. “1xbet” taip pat žaidžia teniso turnyrai, įskaitant kai kuriuos pokštus ir tinklinį.